متن ویژه صدور بلیت:

هنر دوست گرامی خرید این بلیت به منزله پذیرفتن شرایط مندرج در آن می باشد ، لطفا تذکرات زیر را به دقت مطالعه فرمائید.

. این بلیت فقط در تاریخ و ساعت قید شده دارای اعتبار می باشد.

. حتما میبایست مشخصات یکی از همراهان ، با مشخصات روی بلیت ، یکسان باشد. ستاد اجرایی در صورت لزوم ، با کنترل کارت شناسایی و شماره موبایل چاپ شده برروی بلیت ، از ورود افرادیکه بلیت را غیر از سایت www.vip7.ir   تهیه نمایند، جلوگیری می کند.

. بلیت فروخته شده به هیچ وجه پس گرفته و یا تعویض نمیشود.

. ورود به لابی از نیم ساعت قبل ، آغاز خواهد شد. بعد از شروع شدن برنامه ، از ورود شما به سالن جلوگیری خواهد شد و بلیت از درجه اعتبار ساقط خواهد شد.

. توجه فرمائید محل بارکد بلیت که جهت امور کنترل ورود و  خروج سالن اجراء میباشد، به هیچ عنوان مخدوش نشود.

. لطفا تلفن همراه خود را در محیط اجرا  بی صدا یا خاموش نمایید.

. عکاسی و فیلمبرداری ، ممنوع بوده و در صورت مشاهده، وسایل ضبط و محتوای آن کنترل و پاک میشود.

. رعایت حجاب و شئون اسلامی الزامیست ( عدم استفاده از لباسهای کوتاه و چسبان)، در صورت عدم رعایت پوشش کامل، از ورود شما به مجموعه جلوگیری خواهد شد و در اینصورت برگزارکننده هیچگونه مسئولیتی در قبال عودت وجه، ندارد.

. از ورود اطفال زیر هشت سال ، جدا ممانعت بعمل خواهد آمد.

 

 

راهنمای خرید اینترنتی


در صورتي که فروش اينترنتي براي يک کنسرت فعال باشد، لينک فروش اينترنتي  براي آن کنسرت قابل مشاهده خواهد بود. دقت کنيد که ممکن است فروش اينترنتي براي بعضي از کنسرت ها فعال نباشد. در صورت فعال بودن فروش اينترنتي كنسرت موردنظر با گذشتن از اين مراحل خريد شما انجام ميشود :

انتخاب كنسرت مورد نظر و كليك بر روي لينك خريد اينترنتي
مطالعه دقيق نكات مورد توجه و لازم براي خريد اينترنتي 1- داشتن كارت عابربانك عضو شبكه شتاب، 2- رمز اينترنتي (در صورت نداشتن، با مراجعه به دستگاههاي خوپرداز قادر به تهيه آن ميباشيد)3- CVV2 يا رمز دوم كه روي كارت عابربانك شما درج شده
انتخاب روز و سانس(ساعت) موردنظر
ابتدا انتخاب جايگاه براي همكف يا بالكن ، سپس انتخاب جايگاه موردنظر البته بنا به قيمت درج شده براي آن جايگاه با كليك بر روي آن
انتخاب صندلي : براي اينكه بهتر و راحت تر بتوانيد انتخاب خود را انجام دهيد لطفا به راهنماي رنگ درج شده در بالاي صفحه توجه فرماييد.
{ سبز: صندلي قابل خريد ، قرمز: صندلي فروخته شده ، زرد: در حال پرداخت وجه بليت ، آبي: انتخاب صندلي توسط شما }

توجه:اگر قبل از پرداخت وجه از انتخاب تعدادي از صندلي ها منصرف شديد با موس بر روي صندلي هاي مورد نظركه به رنگ بنفش هستند كليك كرده تا از سبد خريد شما حذف گردند

تكميل فرم (وارد كردن مشخصات فردي)
تاييد اطلاعات و ورود به سايت بانك براي پرداخت وجه بليت
توجه: اگر تمامي مراحل را انجام داده و نتوانسته ايد وارد سايت بانك شويد مشكل از شبكه شتاب ميباشد لذا صندلي هاي انتخاب شده از جانب شما براي شما تا 10 دقيقه به رنگ زرد در حالت رزرو باقي ميماند و شما ميتوانيد پس از گذشت اين زمان مجددا براي خريد اقدام نماييد .

توجه: اگر به هر دليلي موفق به پرداخت نشديد صندلي ها پس از 10 دقيقه از حالت رزرو خارج شده و مجددا قابل فروش خواهند بود در ضمن اولويت با كساني است كه زودتر وارد مرحله پرداخت شوند .

وارد كردن شماره كارت بانكي ( 16 رقم حك شده بر روي كارت بانكي شما ) و رمز دوم (" CVV2 " عددي است سه يا چهار رقمي كه در رو يا پشت كارت بانكي شما حك شده) در سايت بانك از طريق صفحه كليد ايمن (براي امنيت بيشتر)
برگشت به سايت براي مشاهده ي فاكتور خريد و تهيه پرينت از فاكتور خريدتان

CVV2 چيست ؟

رمز دوم عابر بانک که عددي است سه يا چهار رقمي درج شده بر رو يا پشت کارت عابر بانک شما

رمز اينترنتي چيست ؟

با مراجعه به دستگاههاي خودپرداز، گزينه تغيير رمز را انتخاب کرده، سپس با انتخاب گزينه رمز دوم عدد مورد نظر را انتخاب نموده، تاييد کرده و به خاطر بسپاريد .

 

صفحه کليد ايمن چيست؟

زمانيکه در حال خريد اينترنتي از سايت هستيد، پس از انتخاب قطعي صندلي و تاييد آن ، براي پرداخت وجه بليت وارد صفحه بانک شده سپس براي وارد کردن رمز بانکي خود بهتر است رمزتان را از روي صفحه کليد درج شده اي که مشاهده مي کنيد وارد کرده تا افراد سودجو قادر به شناسايي و استفاده از رمز شما نباشند .


چگونه از فعال بودن خريد اينترنتي کنسرتي مي توان مطلع شد؟

در صورتي كه فروش اينترنتي براي يك كنسرت فعال باشد، لينك فروش اينترنتي به شكل سبد خريد براي آن كنسرت قابل مشاهده خواهد بود

 
لطفا صبر کنید